Modele kartonowe

Zestawy makiet złożone z wydrukowanych na porządnym kartonie arkuszy A4, do samodzielnego wycięcia i sklejenia. Jedna z najszybszych i najtańszych metod na zastawienie stolu bitewnego dobrej jakości elementami makiet nie wymagającymi malowania (choć na pewno ktoś Ci powie, że są do niczego bo nie da się wejść do środka).

Jak się na jakieś zdecydujesz, my wyślemy dany zestaw do drukarni, a stamtąd świeże jak bułeczki arkusze dostarczy Ci kurier bez dodatkowych kosztów. Jeśli jednak masz bardziej ambitne zapędy w kwestii dobierania elementów, możesz skorzystać z naszego drugiego sklepiku poświęconego tylko im: Baltazar Games- Makiety. Niestety tam musisz skusić się na większą ich ilość, ponieważ istnieje w nim minimalna wartość zamówienia.

  • Makiety SF - Akita 4

    Akita 4 - miasto i port kosmiczny archipelagu północnego planety Nowy Wschód (...). Zalożone w czasie Pierwszego Eksodusu (...), stało się wzorem architektonicznym dla wielu późniejszych miast Planet Centralnych. Główny dochód miasta generowany z tranzytu, przemysłu chemicznego, (...) ważny ośrodek akademicki planety. Siedziba Planetarnego Urzędu Celnego, (...) i innych centrów lokalnych i planetarnych (...)

  • Makiety SF - Kontenery

    Ujednolicony wzór kontenerów przewozowych to rozwinięcie uniwersalnej, kontynuowanej od wieków tradycji kontenerów ISO. W odróżnieniu od ich antycznych odpowiedników, współczesne kontenery wydają się niemal niezniszczalne w dowolnych środowiskach i potrafią pozostać nienaruszone nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dodatkowo ich systemy zabezpieczające praktycznie uniemożliwiają otwarcie bez posiadania właściwego kodu autoryzacyjnego, choć znane są grupy przestępcze specjalizujące się we włamaniach do nich. Wystandaryzowane wymiary pozwalają na ustawianie ich w najróżniejszych przestrzennych konfiguracjach, co dzięki wytrzymałości i cennej zawartości sprawia, iż strasznie często pojawiają się jako element pól bitewnych zarówno jako cel, jak i część fortyfikacji.

  • Makiety pustynne - Akkaris

    Mistrz Wiedzy podniósł wzrok znad ksiąg i przetarł oprawione drewnem okulary. Wszystkie miasta w okolicy równika, niezależnie od kontynentu na którym je zbudowano, wykazywały dokładnie tą samą strukturę brył i utrzymywały te same proporcje. Oczywiście różniły się czasem w zależności od miejsca drobnymi szczegółami zdobniczymi, ale schemat wydawał się niezmienny. Czy to piaszczyste pustynie, czy gęsta dżungla oddzielona od niej niezmierzonym oceanem- ich budowniczowie działali korzystając z tego samego schematu. W jaki sposób nacje tak odległe, mogły korzystać z tych samych zdobyczy cywilizacyjnych i wyznawać podobne religie? Czyżby legendy dawnych ludów o ich przybyciu z Piasków Wśród Gwiazd miały jakiś głębszy sens? Czyżby mityczna Akkaris z ich podań i legend mogła istnieć naprawdę? Mistrz uśmiechnął się lekko powstrzymując wyobraźnię. Był badaczem, nie fantastą. Ponownie zanurzył pióro w kałamarzu. Wszystko musiało być udokumentowane.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: