Krasnoludy z Klanu Wilka

Gry karciane » Krasnoludy z Klanu Wilka

Świat już niemal zapomniał o Krasnoludach. Przegnane przed wiekami z pradawnych gór, niemal wszędzie stały się już legendą. Ich ostatni klan, Klan Wilka, utracił swą twierdzę zwaną Karo Kaz kilkadziesiąt lat temu, a jej mieszkańcy udali się na dzikie tereny jeszcze dalszego Zachodu, gdzie słuch o nich zaginął (...).
Nadchodzi jednak lato Roku Rozliczenia. Nieumarli z dziką wściekłością wracają na Zachód, Zielonoskórzy przegrupowują się, ścinając swych wodzów jak spróchniałe drzewa. Plotka głosi, że Karo Kaz ma nowego wodza, którego lękają się nawet najwięksi Orkowie. Wódz ten każe nazywać się karlem i nie ma żadnej litości dla swych wrogów, za których uważa każdego, kto nie wymawia słowa „krasnolud” z należytym szacunkiem.
To nie jest historia o zemście, o upadku, ani nawet o tym, jak ludzkie plemiona inspirowane przez niedobitki dawnej rasy zjednoczyły się, by wreszcie przejąć świat na własność. To opowieść o chwale, uporze, lojalności, brawurze i poświęceniu.
To opowieść o Krasnoludach z Klanu Wilka.

 

Krasnoludy z Klanu Wilka
Krasnoludzki, kooperacyjny wyścig po chwałę dla 1-4 graczy.
Czas rozgrywki: zależny od scenariusza, zwykle ok. 1 godziny
Sugerowany wiek graczy: 12+
Język kart: polski

 

Zawartość gry
„Krasnoludy z Klanu Wilka” to 1000 kart w 200 wzorach, pozwalających na rozgrywanie jednego wprowadzającego i dwóch różnych scenariuszy fabularnych w krasnoludzkich twierdzach Klanu Wilka. W ich skład wchodzi 500 kart podstawowych do scenariusza „Upadek Norra Kar” i 500 kart rozwinięcia „Odzyskanie Karo Kaz”. Dzielą się one na 4 talie różniące się rewersami: Talię Postaci, Wrogów, Łupów i Lokacji. Gra nie zawiera znaczników ran, które mogą przydać się w dużych ilościach.

 

Pełna instrukcja do pobrania stąd: Krasnoludy z Klanu Wilka

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: