Gry karciane

Stworzone przez nas gry karciane, zwykle bez pudełek, wysyłane do Was bezpośrednio z drukarni darmowym kurierem. To w większości rozbudowane zestawy samych kart, z instrukcją do samodzielnego wydrukowania, przeznaczone głównie dla fanatyków, którym zależy na grywalności, a nie opakowaniu. Jeśli chcecie którychś dwa takie same zestawy, lepiej złóżcie na nie osobne zamówienie, chyba że chcecie dzielić na komplety po kilkaset kart, bo drukarnia tego nie zrobi na pewno ;)

  • Karty Zagłady

    Karty do gry dla bardzo złych ludzi, oparte o mechanikę podobną do tej z CAH. Wszystkie zbudowane w oparciu o nasze poczucie humoru i zaprojektowane swego czasu na własny użytek, udostepnione tutaj na życzenie naszych znajomych (koszt wydruku plus piwo dla autora). Karty są całkowicie unikalne i nie powielają treści z CAH.

    Wysyłane do Was bezpośrednio z drukarni darmowym kurierem. Jeśli chcecie którychś dwa takie same zestawy, lepiej złóżcie na nie osobne zamówienie (no chyba że chcecie dzielić na komplety kilkaset kart).

    Karty stanowczo nie dla osób nieletnich (tylko dla osób pełnoletnich!) albo bez spaczonego poczucia humoru!

  • FetOrki

    Dla plemienia Smrodliwców nastały znów ciekawe czasy. Poprzedni wódz Ryjogrzmot, choć niepokonany w walce, zjadł zepsute prosię i opił się skwaśniałym piwskiem, po czym zszedł z tego padołu efektownie eksplodując. Na szczęście dla plemienia wydarzenia takie to chleb powszedni. Kto żyw, a nie leży jeszcze w namiocie Rzeźnika, szczęśliwy jest, że znów może wziąć udział w życiu politycznym swojej społeczności. Bo cóż może być fajniejszego, niż wybicie paru zębów pod przykrywką plemiennej demokracji?!

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: