Krasnoludy z Klanu Wilka

Gry karciane » Krasnoludy z Klanu Wilka

Cena:100.00

Początek lata Roku Rozliczenia. Wódz krasnoludzkiego Klanu Wilka, karl Wichrobrody, opuszcza Norra Kar w ekspedycji wojennej ostatniej szansy. Wyrywa się z oblężenia Nieumarłych, aby ustanowić nowy przyczółek w bogatszej, lecz utraconej wcześniej twierdzy swych przodków na wschodzie. (…)

 

„Krasnoludy z Klanu Wilka” to 1000 kart w 200 wzorach, pozwalających na rozgrywanie bohaterskich, do szpiku kości krasnoludzkich scenariuszy fabularnych. W „Upadek Norra Kar” wcielicie się w grupę ostatnich wartowników, próbujących jak najdrożej sprzedać swą skórę w porzuconej twierdzy, zalewanej przez hordę Nieumarłych. W „Odzyskanie Karo Kaz” będziecie oddziałem pacyfikacyjnym, komnata po komnacie czyszczącym odzyskaną twierdzę z rąk Zielonoskórych. Wszystko w klimacie długich bród, ciężkiej broni obuchowej, czarnego prochu i wiecznej chwały. Jeśli szukałeś prawdziwej gry o krasnoludach, a na samą myśl o tym, że w krasnoludzkiej drużynie znaleźć miałby się jakiś sabotażysta spluwasz pod stopy, to właśnie znalazłeś grę dla siebie.

 

Wprawdzie gra nie zawiera pudełka, bo żeby trzymać klimat musiałoby być wykute ze stali, ani instrukcji, bo prawdziwy krasnolud nie potrzebuje żeby mu mówili co ma robić (mimo to pozwól kolegom pobrać ją z linku poniżej), ani też nie zawiera jakichś fikuśnych i niemal elfich znaczników (a na oznaczanie ran ich się trochę przyda, więc już zbieraj orcze zęby), ale kogo to obchodzi?!

 

Zawiera bowiem 1000 (słownie tysiąc!) kart szarych jak granitowe komnaty i przytłaczających jak wspomnienia minionych lat, a to wystarczy by móc się przy nich raczyć dobrym trunkiem i jeszcze lepszą pieśnią.

 

Karty te zostaną do Ciebie wysłane darmowym kurierem prosto z drukarni, a samą instrukcję pobierzesz stąd: Krasnoludy z Klanu Wilka .pdf

Orcze zęby na znaczniki musisz znaleźć sam.

 

Krasnoludy z Klanu Wilka
Krasnoludzki, kooperacyjny wyścig po chwałę dla 1-4 graczy.
Czas rozgrywki: zależny od scenariusza, zwykle ok. 1 godziny
Sugerowany wiek graczy: 12+
Język kart: polski