Akita 4 (duży zestaw)

Modele kartonowe » Makiety Sci-Fi

Cena:125.00

Akita 4 - miasto i port kosmiczny archipelagu północnego planety Nowy Wschód (...). Zalożone w czasie Pierwszego Eksodusu (...), stało się wzorem architektonicznym dla wielu późniejszych miast Planet Centralnych. Główny dochód miasta generowany z tranzytu, przemysłu chemicznego, (...) ważny ośrodek akademicki planety. Siedziba Planetarnego Urzędu Celnego, (...) i innych centrów lokalnych i planetarnych (...)

 

Bryły i tekstury do budowy miasta w realiach Hi-Tech SF i Anime. Charakterystyczne cechy serii to jaskrawe kolory, stalowe elementy konstrukcji, pełne reklam wyświetlacze i małe, opancerzone okna.

 

Zestaw 60 arkuszy A4, zawierających elementy do budowy przynajmniej 8 dużych budowli futurystycznego miasteczka, złożony z następujących części:

 

- 8 arkuszy "Budki SF"

- 8 arkuszy "Gmach miejski 1"

- 8 arkuszy "Gmach miejski 2"

- 8 arkuszy "Moduł miejski 1"

- 8 arkuszy "Moduł miejski 2"

- 8 arkuszy "Moduł miejski 3"

- 8 arkuszy "Miejskie umocnienia"

- 2 arkusze "Wyświetlacze 1"

- 2 arkusze "Wyświetlacze 2"

 

Budki SF

Gmach miejski 1

Gmach miejski 2

Moduł miejski 1

Moduł miejski 2

Moduł miejski 3

Miejskie umocnienia

Wyświetlacze 1

Wyświetlacze 2

 

Wzory do samodzielnego wycięcia, wygięcia i sklejenia (polecamy klej introligatorski Magic dostępny w praktycznie każdym sklepie z materiałami biurowymi lub zabawkami). Zalecamy łączenie mniejszych elementów w większe, w celu zwiększenia ich stabilności, estetyki i praktyczności w rozgrywkach. Gotowe obiekty najlepiej przykleić do dociążonej i stabilnej podstawki, np. z płyty HDF lub grubej tektury.

Przykładowe instrukcje i sposoby łączenia elementów na zaprzyjaźnionym blogu Najmita.net