Karty Zagłady: Wszystkie dodatki

Gry karciane » Karty Zagłady

Cena:60.00

Masz już podstawkę do Kart Zagłady? Nie chcesz niepotrzebnie dublować go biorąc cały komplet? Chyba miałbym coś dla Ciebie...

W środku tego kompletu jako zupełnie ze sobą wymieszane znajdziesz następujące dodatki:

 

W 69 dookoła świata

Przyszedł B. i powiedział, że karty są fajne i wszyscy sąsiedzi uwielbiają, ale żona mu marudzi na "za małą ilość tych białych z erotycznym podtekstem". No to teraz za karę ma. I Wy też.

"W 69 dookoła świata" to 40 czarnych kart (uzupełnianych jedną odpowiedzią), zawierających treści o charakterze kulturowo-geograficznym. W ramach odpowiedzi dostajecie dodatkowe 160 białych kart o treści głównie erotycznej, choć niekoniecznie z punktu widzenia zalecanego przez seksuologów. Wszystkie 200 kart do wtasowania w talię podstawową, bo już chyba wiecie że 200 kart samych z siebie to może i fajne demo, ale na częstsze granie się raczej nie nada (chyba że faktycznie potrzebne Wam demo, ale naprawdę przemyślcie czy AŻ TAK perwersyjne).

Zestaw jak zwykle stanowczo nie dla ludzi poniżej 18 roku życia ani z jakimkolwiek poczuciem dobrego smaku.

 

Sztuka Wojny

Są tacy którym ciągle za mało. Niemal tysiąc kart zaczęło nas nudzić i wywoływać agresję. Agresję na tyle sprecyzowaną, że dało się z niej stworzyć 175 nowych, białych kart oraz 20 czarnych (19 uzupełnianych jedną, 1 uzupełniana dwoma odpowiedziami). Łącznie 195 nowych kart w tematyce agresywno-wojenno-cierpiętniczej, gotowych jest na wtasowanie w talię podstawową lub wymieszanie z innymi dodatkami.

Nadal nie udało nam się dojść do wniosku, że nadają się dla kogokolwiek, a dla osób poniżej 18 roku życia są stanowczo nie wskazane.

 

Nie ma wuja we wsi

Ostatni dodatek do Kart Zagłady, załapał się na nutkę nostalgiczną. W hołdzie oficjalnemu wieśniactwu autorów, z chęcią pozostawienia po sobie czegoś autobiograficznego, stworzyliśmy tego potworka opartego o wspomnienia z dzieciństwa. Wasze rozgrywki jeszcze nigdy nie były takie zaorane, ani nigdy tak bardzo nie gnoiły Waszego poczucia dobrego smaku i świńskich żartów!

Dodatek zawiera 300 kart w klimacie przaśno-wieśniackim, w najbardziej stereotypowym znaczeniu. Nawet Reymont nie powstydziłby się 285 białych kart, uzupełniających 15 czarnych karciochów bez smaku, bezwstydnie gotowych na wmieszanie w resztę talii.

Wydruki jak zwykle jednostronne, wysyłane prosto z drukarni, bez wyszukanego pudełka: czyste zło nie potrzebuje opakowania!

Stanowczo nie wskazane osobom poniżej 18 roku życia, nie tylko ze względu na niezrozumiałe dla młodego pokolenia wstawki retro.

 

No i to by było na tyle jeśli chodzi o zawartość zestawu. Jak wynika z opisów samych dodatków wszystkie wydruki nadal jednostronne, nadal bez ładnego pudełka (ale możesz wydrukować sobie okładkę: biała okładka w pdf) i nadal nie dla ludzi poniżej 18 roku życia.