Karty Zagłady: Taka tam Apokalipsa

Gry karciane » Karty Zagłady

Cena:60.00

745 kart dla bardzo złych ludzi, przypominających do złudzenia inną popularną grę w podobnym temacie (nie bardzo pamiętam jak się nazywała, coś z kartami i ludzkością, albo człowieczeństwem), ale jest ich więcej, zawierają inną treść i nie ma wśród nich żadnych nazwisk celebrytów (serio!). Zostało tylko i wyłącznie głupie poczucie humoru autora kart, chociaż do końca nie wiem co gorsze.

 

570 białych kart związanych z najróżniejszymi hardcorkami odpowiada za odpowiedzi na 175 kart czarnych, z czego 120 z nich wymaga jednej, 45 dwóch, a 10 trzech różnych odpowiedzi. Łącznie ułożone na sobie tworzą stos o wysokości ponad 22cm (odłóż miarkę, masz mniej!).

 

Całość zrobiona dla znajomych (sprzedawana po koszcie wydruku + puszka piwa + VAT), ale za dużo osób cisnęło mnie o ich dostępność już po tym, jak się wszytkie rozeszły. Wydrukowane poziomo na grubym papierze kredowym, bez pudełka (idą do Was prosto z drukarni, ale możesz wydrukować sobie okładkę: biała okładka w pdf), bez kosztów wysyłki, ale w zamian najprawdopodobniej z drobnymi otarciami na czarnych egzemplarzach ;)

 

Gra stanowczo nie dla nieletnich (tylko 18+), dla ludzi bez spaczonego poczucia humoru, osób wrażliwych i w sumie to nie mam zielonego pojęcia dla kogo to może być. W końcu zawiera przemoc, treści erotyczne, kilka przekleństw i na pewno nie pomaga w nauce etyki.

 

Autor w związku z kartami nie ponosi odpowiedzialności za… Za nic w sumie. Nigdy. I na zawsze!

 

A dla nie znających gry instrukcja do Kart Zagłady w pdf.